Fel a Csóványosra! ...

Értesítések
Minden törlése

[Kiemelt] Fel a Csóványosra! - 2024. január 28. (vasárnap)

26 Bejegyzések
9 Felhasználók
13 Likes
159 Megtekintés
(@ikrieger)
Tag Admin
Csatlakozva: 12 év telt el
Topic starter  

Szeretettel invitálok minden tagot, hogy segítsen a lebonyolításban illetve ha úgy adódik, túrázzon fel január utolsó vasárnapján a Csóványosra.

A rendezvény lebonyolítása teljesen hasonló lesz a korábbiakhoz, a díjazás jelvény és emléklap, csokival illetve ott melegített teával.

A tervek szerint előtte szombat este már fent alszunk Nagy-Hideg-hegyen a házban, ehhez foglalok igény szerint 2-3 szobát.

Kérem jelezzétek itt, hogy terveztek-e jönni segíteni, vagy csak túrázni, illetve hogy kell-e szállás szombat estére. Köszi.

Idéz
(@zsolti)
Tag
Csatlakozva: 13 év telt el

Jövünk a tervek szerint.

Fino alla morte!

VálaszIdéz
(@histvan)
Tag

Van-e valamilyen járat vasárnap fölfelé?

VálaszIdéz
(@ikrieger)
Tag Admin
Topic starter  

Szerintem mi már szombat este fent alszunk, 2-3 szobában. Szombat délután-este legalább Magas-Taxig felmegyek autóval és a cuccokkal, amiket csak onnan kell majd felcipelni, s ugyanoda visszahozni a végén. 4-5 segítő fog kelleni, vagyis jó lenne, s akkor elegendő teát tudunk feljuttatni, valamint lenne fent üst és üstház is.

Biztosan jönnek vasárnap reggel is, Erikának is az a terve, hogy akkor sétál fel valószínűleg Királyrét felől.

VálaszIdéz
(@histvan)
Tag

Köszönöm.. Magas-Tax természetesen rendben van. Gondolom, emlékeztek rá, hogy régebben nem foglalkoztam ilyen apróságokkal. De sajnos a sors nem kegyes, hanem csak úgy van... Három éve vagyok nyugdíjas. Azóta "lett" egy sokizületi gyulladásom és egy csípőízületi kopásom. Úgyhogy tudok még valamennyit menni, de jönni már sokszor húzós....

VálaszIdéz
(@farkasure)
Tag Admin
Csatlakozva: 7 év telt el

Közzétette:: @ikrieger

Kérem jelezzétek itt, hogy terveztek-e jönni segíteni, vagy csak túrázni, illetve hogy kell-e szállás szombat estére. Köszi.

Jövök segíteni illetve kérek szépen szállást is szombat estére.

Köszönettel,

I.

VálaszIdéz
(@ikrieger)
Tag Admin
Topic starter  

@histvan Pista bácsi , akkor te is velünk tartasz már szombaton délután, este?

VálaszIdéz
(@ikrieger)
Tag Admin
Topic starter  

@histvan Pista bácsi, akkor te is velünk tartasz már szombaton délután, este?

VálaszIdéz
(@sunbalazs)
Tag
Csatlakozva: 5 év telt el

Sziasztok! Jövök szívesen segíteni illetve kérek szépen szállást is szombat estére.

Télen nem szeretném 1 nap alatt megjárni a Csóványost a bicegésem miatt.

Viszont ha fent aludthatok Nagy-Hideg hegyen (ahol még nem aludtam) akkor be tudom vállalni a szombatot és a vasárnapot is. Köszönöm. Sün Balázs

VálaszIdéz
(@andrew79)
Tag
Csatlakozva: 8 év telt el

Kedves István!

Jövök Zéténnyel segíteni, kérünk szállást szombat estére. Az OKT Nagymaros - Nógrád szakaszt csinálnánk meg szombat - vasárnap.

Köszönettel:

Kiss András

VálaszIdéz
(@ikrieger)
Tag Admin
Topic starter  

Köszi minden jelentkezést.

Ha jól összesítek, akkor a jelenlegi állás:
Szombat este, szállással: Zsolti, Niki, István + lányok, Farkasure, Sün Balázs, András és Zétény (9 fő)
Vasárnap reggel: Erika, Hovánszki Pista

VálaszIdéz
(@nagyzo4)
Tag
Csatlakozva: 7 év telt el

Hali !

Én csak túrázok vasárnap a Csóványosra kis csapatunkkal !

üdv: Zoli

VálaszIdéz
(@andrew79)
Tag
Csatlakozva: 8 év telt el

Sziasztok! Viszek nagy hátizsákot, a csoki felcipelését vállalom (persze mást is viszünk, ha kell). Fent is maradunk egy ideig, de kb. 12h-kor indulnánk Zéténnyel Nógrádra.

Üdvözlettel: Kiss András

VálaszIdéz
(@ikrieger)
Tag Admin
Topic starter  

Nagy-Péter Laci is velünk tart, jön már szombaton, vasárnap reggel pedig segít és jön át velünk a Csóványosra. Összesen 10-en leszünk, ha jól számoltam (Zsolti, Niki, Sün Balázs, András és Zétény, István és Julianna, Annamária, Farkas Pista, Lacika). Két szobánk van 12 férőhellyel, vagyis még 2 ember jöhet, ha szeretne és tud.

Szombaton, de lehet már korábban felmegyek terepjáróval a házhoz és felviszem a cuccok jelentős részét. Ami nehéz azt mindenképpen, vagyis a teát (40 liter), csokikat (7 doboz) és a jelvényeket, emléklapokat, bogrács és némi tűzifa.

Szombaton ki mikor tervez érkezni és honnan jöttök fel? Vacsora mikor legyen? Este 6ra gondoltam, de ha van javaslat, azt várom.

Szerintem én Lacival és a lányokkal felmegyünk autóval valameddig, mondjuk Taxig (s akkor vasárnap csak oda kell levinni majd a cuccokat). Sötétedés környékén, vagyis 5 körül érünk majd fel.

VálaszIdéz
(@zsolti)
Tag

Niki 3-ig dolgozik, utána indulnánk neki Királyrétről. Azt azért számoljátok bele a cucc elosztásánál, hogy én még korlátozott mértékben vagyok terhelhető. A 6 órai vacsora nagyjából jónak tűnik.

Fino alla morte!

VálaszIdéz
Oldal 1 / 2