Börzsönyi jelzésfes...
 
Értesítések
Minden törlése

Börzsönyi jelzésfestések

1,711 Bejegyzések
12 Felhasználók
22 Likes
48.9 K Megtekintés
(@ikrieger)
Honorable Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 640
Topic starter  

Örülök a szervezésnek, köszönet érte!

Magam részéről én sem tudok többet, a táblázásokkal kell még foglalkozni. Az erre vonatkozó infókat megpróbálom elkérni Laci bácsitól, hogy ezt is lehessen tervezni, ha ez nem sikerül, akkor nekiállok megtervezni a táblák feliratait.

Szerintem egy Márianosztra vagy Szob bázisú hétvége ideális lenne, egyelőre a javasolt időpontok nekem teljesen jók.

A K+ jelzést valóban újra kell csinálni, de szerintem kisebb lesz a munka, mintha nulláról indulnánk vele.


   
VálaszIdéz
(@ikrieger)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Ami még eszembe jutott:

1. A BKT útvonalán lehetne még kis rendbetételt tenni, szerintem Diósjenőtől indulva Kemencéig idén beleférni egy jelzéssűrítés, állapot-felmérés, bozótólas, egy-két karó kihelyezése.
2. Az irodában ha jól tudom van bent egy Mária utas minta-tábla, amit meg lehetne tekinteni, mert mis is csinálhatnánk majd hasonló elrendezésűre a mieinket.


   
VálaszIdéz
(@vorosvarycs)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Tudomásom szerint Laci bácsinál van egy komplett és kész anyag amiből meg lehet csinálni a 13 db idei évre tervezett táblát. Beszélek vele.

Idei évre mik lennének a festéstervek még? Ennek tükrében lehetne beszélni a lehetséges már bevált mecénásainkkal. Majd egyeztessünk.

Táblázás
egyeztessünk tervezett munkatúra-időpontokat is ezek alapján kell ütemezni a gyártatásokat is. A bevált május-június ideális lehetne.
S mindenek előtt is tervezni a költségekkel.

üdv


   
VálaszIdéz
(@szabolcs)
Trusted Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 61
 

Lentebb már írtam, hogy május nekem nem jó, június is inkább a közepétől. Augusztus szintén teljes egészében alkalmatlan számomra.
Van még másik három konkrét időpont is, amiken viszont Lacus nem tud jönni.

Tehát júni második fele, júli egész ok.

Üdv,
Szabolcs


   
VálaszIdéz
(@szabolcs)
Trusted Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 61
 

Terv szerint holnap délután összeülünk Zsoltival és átnézzük a feladatokat, lehetséges időpontokat, aztán küldjük az előzetes terveket.

Üdv,
Szabolcs


   
VálaszIdéz
(@marianna)
Trusted Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 67
 

oksa 🙂


   
VálaszIdéz
(@varga)
Trusted Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 60
 

Hahó BTHE-s melósok!

Az alábbi agyszülemény fogalmazódott meg, néhány serital mellett -Hovi bátyánk után szabadon-, Mátéfy és Varga egyeztetése után.

Először is pár megjegyzés:
- Egyenlőre napoljuk (későbbre halasztjuk) a Diósjenő és Kemence BKT felújítási, karbantartási munkákat, a táblázási és oszlopkihelyezési munkákat, valamint a P. Zsolti által felírt Kövesmezőre vezető műút és Vizesárok közötti festést (tegyük függővé az alábbi munkák elvégzésétől!).
- A jelentkezők létszámától függ a végrehajtás ideje (1 vagy 2 nap).
- Ha van rá igény és erő, akkor összeköthetjük a munkatúrát egy laza túrázással (a fentiektől és az anyagiaktól függ).
- A csapatbeosztásokat (ált.: 3, vagy 4 fő) a jelentkezők létszámához viszonyítva koordináljuk.
- Ha valakinek valami gondja, problémája, építő jellegű megjegyzése, hozzászólása van IDEJÉBEN jelezze!
- A munkatúrák időpontjai: JÚNIUS 18., vagy 25.:arrow:ÍRJÁTOK meg kinek melyik időpont a jó!
- Aki nem jelentkezik, azzal nem számolunk!
- A csapatbeosztások tájékoztató jellegűek.
- Aki autóval tud jönni és a szállításokban részt tud venni jelezze!

JELZÉSFESTÉS 2011. I. Ütem

1.Csapat(6 km)
- K+: Nagyirtáspuszta-Koppány-Nyereg 4 km és Koppány-nyereg-(Gömbölyű-kövön át)- P,K+ elágazásig: 2 km;
- indulás: Nagyirtáspusztáról

2. Csapat(6,7 km)
- K+: (és kb: 1/4 km K3szög)
- indulás: Letkésről

3. Csapat(5 km)
- P, Z közös szakasz: 1,7 km; P: 3,3 km
- indulás: Márianosztráról

Üdv: Sensei Mátéfy és Varga kapitány


   
VálaszIdéz
(@ikrieger)
Honorable Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 640
Topic starter  

Nagyszerű!

Szerintem legyen alapból két nap a terv!

Részemről: inkább június 25-26 💡

Köszi ❗ ❗ ❗


   
VálaszIdéz
(@macikupac)
Estimable Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 170
 

Nekem a 17-18-i hétvége lenne jó. Vagy csupán a 26-a.


   
VálaszIdéz
(@vorosvarycs)
Estimable Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 180
 

Június 25-26-án nyílt rendezvényeink lesznek, így ezt a dátumot cseréljük javasoltan, de legalább az egyik napot.

Egyébként részemről bármely időpontok megfelelnek várhatóan két nap erejéig tehát jelzem részvételi szándékomat.

A táblázásokat viszont ne felejtsük, kisebb létszám elegendő hozzá, az oszlopok pedig csupaszon állnak.


   
VálaszIdéz
(@talisen)
Estimable Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 141
 

Nekem a 18-19-i és a 25-26-i hétvége is megfelelő.


   
VálaszIdéz
(@ikrieger)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

VCs-nek igaza van! Akkor részemről is inkább 18-19!


   
VálaszIdéz
(@marianna)
Trusted Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 67
 

nekem is jó a 06.18-19-i időpont


   
VálaszIdéz
(@halaszcs)
Active Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 13
 

Nekünk 25-26 lenne a jobb de fél családdal a 18-19 is résztveszünk!

üdv Halászék


   
VálaszIdéz
(@szabolcs)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Sziasztok!

Először is köszönet a jelentkezésekért!

H. Csabi Család!
Mivel az eddig jelentkezők többségének június 18-19. felelne meg, így legyen ez a hétvége megjelölve.

Kérdés az elnökség felé: amennyiben kétnapos munkatúra lesz, szállást értelmes helyen/áron foglalhatunk-e? Ezt természetesen egyeztessük még.
Részemről amúgy a sátrazás is mehet, sőt ezt javaslom - pl. akár Nagy-Koppányon (ez sok cuccal macerás, de szép) vagy a Márianosztrához közeli nagy mezőn (valahol a P-Z elág közelében, ez könnyen elérhető a településről minden csapatnak és szintén szép). De szabad a gazda, helyszínre egyéb ötleteketet is várunk!

Fontos még: "- Aki autóval tud jönni és a szállításokban részt tud venni, jelezze!"

Táblázás szerintem a jelentkezések és egyebek függvényében legyen valamelyik júliusi hétvégén. Meglátjuk.

Üdv,szabolcs


   
VálaszIdéz
Oldal 2 / 115