Andezit - 2024.04.2...
 
Értesítések
Minden törlése

[Lezárva] Andezit - 2024.04.21.

18 Bejegyzések
7 Felhasználók
9 Likes
119 Megtekintés
(@zengo)
Tag
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 29
Topic starter  

Sziasztok!

Kiestem a rutinból, de igyekszem összeszedni magam.
A jó, hogy a teljes kezdés és díjazás megvan:
- 500 db igazolófüzet,
- 300 db emléklap,
- 200 db jelvény,
- 200 db kitűző.

A pontok, kínálat és akik eddig jelentkeztek:
A30 RAJT, Galgaguta Evangélikus templom melletti tér: 7:30 - 9:00: BA Andi, BeziJani, Zengő, Havaj Szabi, Pajor Gyuri, Krieger István (rajtoltatás)
1. EP., Vanyarc (30) 8:25 - 10:45: Anna and the Barbies (bélyegzés, mini croissant vagy pogácsa)
2. EP., Nagy-hegy (30) 9:20 - 12:25: 1-2 fő (bélyegzés)
3. EP., Ordaspuszta (30) 10:05 - 13:50: Halász Jutka és Csaba (bélyegzés, vajas-zsíros-lekváros kenyér, víz, szörp)
4. EP., Szanda (30/15) 10:40 - 15:00: Havaj Szabi, Pajor Gyuri (bélyegzés, csoki)
5. EP., Szandaváralja (30/15) 11:00 - 15:40: Farkasure (bélyegzés, alma)
6. EP., Sztúpa (30/15) 11:35 - 16:40: 1-2 fő (bélyegzés)
A15 RAJT, Becske, Mader Cukrászda 10:30 - 11:30: BA Andi, Zengő, Krieger István + 1-2 fő (rajtoltatás)
CÉL, Becske, Mader Cukrászda (30/15) 11:45 - 17:00: BA Andi, Zengő, 3-4 fő, pontról visszatérők segítenek (30-ason jelvény, 15-ösön kitűző, emléklap, vajas-zsíros-lekváros kenyér, víz)

Söprűk:
30: BeziJani - rajtból
15: Anna and the Barbies

Van már néhány előnevező, számításaim szerint 150 körül/alatt fognak jönni.
Ha valaki nem fér be a rendezőségbe, jöjjön túrázni, remélem jó idő lesz (eddig szerencsénk volt).

Üdv:
mp


   
(@nene)
Tag
Csatlakozva: 6 év telt el
Hozzászólások: 5
 

Velem is számolhatsz!Ponton is szívesen vagyok.Réka


   
(@talisen)
Tag
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 9
 

Tervezem jönni, ha jó úgy, akkor segítenék a rajtban, majd körbemennék a 15-ön néhány barátommal.


   
(@ikrieger)
Tag Admin
Csatlakozva: 12 év telt el
Hozzászólások: 128
 

Galgaguta rajtoltatasban segítek,  aztán kimegyek a Nagy-hegyi pontra. Akár egyedül,  akár családdal. Aztán a célban besegitek meg ha kell.

Ha jön Talisen akkor ő osszerakja a rajtot Bicskén.

Ha előtte van szalagozás,  akár szombaton,  akár pénteken,  akkor mehetek oda is.


   
(@sunbalazs)
Tag
Csatlakozva: 5 év telt el
Hozzászólások: 6
 

Szóban már jelentkeztem, most megerősítem a részvételi szándékomat.

Szívesen rendezőnek, kint ponton, szombaton tudok szalagozni is

ha nem kellenék, akkor előnevezek a 15 km-re, melyet végig sétálok.


   
(@zengo)
Tag
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 29
Topic starter  

Köszönöm az eddigi jelentkezéseket és felajánlásokat. A pontok a következőképpen lesznek (vagy még variálunk egy kicsit):

A30 RAJT, Galgaguta Evangélikus templom melletti tér: 7:30 - 9:00: BA Andi, BeziJani, Zengő, Havaj Szabi, Pajor Gyuri, Krieger István, Réka (rajtoltatás)
1. EP., Vanyarc (30) 8:25 - 10:45: Anna and the Barbies (bélyegzés, sajtos croissant)
2. EP., Nagy-hegy (30) 9:20 - 12:25: Krieger-Bényász család (bélyegzés)
3. EP., Ordaspuszta (30) 10:05 - 13:50: Halász Jutka és Csaba (bélyegzés, vajas-zsíros-lekváros kenyér, víz, szörp)
4. EP., Szanda (30/15) 10:40 - 15:00: Havaj Szabi, Pajor Gyuri (bélyegzés, csoki)
5. EP., Szandaváralja (30/15) 11:00 - 15:40: Farkasure, Samu Sün Balázs (bélyegzés, alma)
6. EP., Sztúpa (30/15) 11:35 - 16:40: Nagy Enikő, Havaj Kitti, Havaj Szabolcs (bélyegzés)
A15 RAJT, Becske, Mader Cukrászda 10:30 - 11:30: BA Andi, Zengő, Talisen, Réka, Nagy Enikő, Havaj Kitti, Havaj Szabolcs (rajtoltatás)
CÉL, Becske, Mader Cukrászda (30/15) 11:45 - 17:00: BA Andi, Réka, Zengő + pontról visszatérők segítenek (30-ason jelvény, 15-ösön kitűző, emléklap, vajas-zsíros-lekváros kenyér, víz)

Söprűk:
30: BeziJani - rajtból
15: Anna and the Barbies

A kenyeret és croissant-ot a túra előtt szombaton hozom el Pencről, az almát és hagymát jövő héten intézem, margarin, lekvár van, még zsírt kell szerezni.

A bejárás-szalagozás - az eddigiektől eltérően - pénteken, április 19-én lesz.

Ha valaki szeretne jönni, jelezze, úgy szervezzük az indulást/autók mozgását.

üdv: mp


   
(@andrew79)
Tag
Csatlakozva: 8 év telt el
Hozzászólások: 18
 

Terveztük a részvételt / segítséget, a 14-i időpont jó is lett volna, de 21-én a Vivicittára megyek + családi ebédre.


   
(@sebpali)
Tag
Csatlakozva: 11 év telt el
Hozzászólások: 25
 

Ahogy Péterrel ma beszéltem telefonon, tervezek jönni, hétfőig kiderül hogy Ágival vagy magam. Mivel előző este későig leszek elfoglalva és jelenleg elegendő segítő van, terv szerint csak Becskére érkezem kényelmesen, de ha addig úgy alakul vagy sos beugró kell akkor segítségként is számolhattok velem.


   
(@zengo)
Tag
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 29
Topic starter  

Köszönöm a további visszajelzéseket. A pontok a következőképpen alakulnak (előzetesen Balázstól elnézést kérek, mert Farkas Pisti teljes családdal érkezik, így neked kellemes túranapod lehet):

A30 RAJT, Galgaguta Evangélikus templom melletti tér: 7:30 - 9:00: BA Andi, Réka, BeziJani, Zengő, Pajor Gyuri, Krieger István, Anna+Roli+Peti amíg ki nem mennek a pontra (rajtoltatás)
1. EP., Vanyarc (30) 8:25 - 10:45: Anna and the Barbies (bélyegzés, sajtos croissant)
2. EP., Nagy-hegy (30) 9:20 - 12:25: Krieger-Bényász család (bélyegzés)
3. EP., Ordaspuszta (30) 10:05 - 13:50: Halász Jutka és Csaba (bélyegzés, vajas-zsíros-lekváros kenyér, víz, szörp)
4. EP., Szanda (30/15) 10:40 - 15:00: Havaj Szabi, Pajor Gyuri (bélyegzés, csoki)
5. EP., Szandaváralja (30/15) 11:00 - 15:40: Farkasure és családa (bélyegzés, alma)
6. EP., Sztúpa (30/15) 11:35 - 16:40: Nagy Enikő, Havaj Kitti, Havaj Szabolcs (bélyegzés)
A15 RAJT, Becske, Mader Cukrászda 10:30 - 11:30: BA Andi, Réka, GG, Talisen, Zengő, póttag: Sebestyén Művész Úr (rajtoltatás)
CÉL, Becske, Mader Cukrászda (30/15) 11:45 - 17:00: BA Andi, Réka, Zengő + pontról visszatérők segítenek (30-ason jelvény, 15-ösön kitűző, emléklap, vajas-zsíros-lekváros kenyér, víz)

Söprűk:
30: BeziJani - rajtból
15: Anna and the Barbies - rajtból

Pénteken a bejárás-szalagozásra 7-8 között szeretnék elindulni, hogy legyen időnk mindenre. Szabolcs és Farkas Pisti (és Krieger Pistiét is, ha tud jönni) jelentkezését köszönöm, ha valaki még ráér, jöjjön, szép idő lesz.

A vasárnapi menetrendet hamarosan írom és küldöm, előtte még egyénileg kommunikálok mindenkivel (majdnem).

üdv: mp


   
(@sunbalazs)
Tag
Csatlakozva: 5 év telt el
Hozzászólások: 6
 

Köszönöm, tudomásul vettem.

Az Andezit 15-t végigsétálom, Szandaváralján kávézom majd Farkas Pistivel...

Üdvözlettel, Samuváry Sün Balázs


   
(@ikrieger)
Tag Admin
Csatlakozva: 12 év telt el
Hozzászólások: 128
 

Akkor a megküldött menetrend szerint érkezünk Rékával reggel Galgagutára a rajtba. A megbeszéltek szerint viszem a Balaton szeleteket, valamint vizet és szörpöt a Nagy-hegy ep-re.

Erikáék jó idő esetén a célban látogatnak meg bennünket. 

Hazafelé is hozom Rékát, ha nincsen sok teendő, akkor nem maradunk végig, de ezt majd meglátjuk.


   
(@zengo)
Tag
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 29
Topic starter  

Köszönöm a mai napi bejárást mindenkinek : Erikának és Istvánnak, valamint Farkasurénak és Havaj Szabinak.
Felkészültünk a hétvégére, sajnos az időjárás nem.
A rendezők, meg a tagtársak, kapnak melegételt, amit Mader János készít, Mader Peti a fagylaltot, a kávét és a sütit intézi, azt már pénzért.
Szerintem nem lesz sok induló, de azok remélem jól érzik majd magukat. A pontok készüljenek hidegre (melegen tartó ruhával) és esőre (pótruhával és cipővel).

Üdv:
mp


   
(@zengo)
Tag
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 29
Topic starter  

Sziasztok!

Hát elmúlt.
5 éve rendeztük utoljára, az én személyemben kicsit nyikorgósan, tőletek flottul, de lement a mai napi rendezvény. Köszönöm mindenkinek a mai napi tevékenységet, rendezést. Külön köszönet Andinak és Rékának, hogy végigülték a reggeli hideg rajtot, majd a napközbeni már jobb idős 15-ös rajtot és a cél nagy részét.
Külön örültem, hogy aki nem rendezett, az jött kicsit mozogni: Gulyás-Feuerstahler család, Erika a három lánnyal, GG és Talisen, és Balázs.
Az időjárási riogatás ellenére 109-en elindultak, ami a 4 év kihagyás után és zéró marketinggel egy jónak mondható induló létszám, úgy, hogy a korábban 7:05-kor Bp-ről induló vonat nem közlekedett a mai napon (sem). Jövőre újra rendezzük, szerintem sok változás nem lesz. Talán időpontban visszatérünk a Mátrabérc másnapjára.
További köszönet a Mader családnak, hogy továbbra is befogadnak és élvezzük a bizalmukat.
A pénzügyi részt holnap a megfelelő topikba írom.
Mindenkinek jó pihenést!

Üdv:
mp


   
Himmer Réka reacted
(@zengo)
Tag
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 29
Topic starter  

Sebestyén Palit és Ágit kifelejtettem a túrázók listájából, elnézést ezért.

Üdv:
mp


   
(@ikrieger)
Tag Admin
Csatlakozva: 12 év telt el
Hozzászólások: 128
 

Köszönet a tegnapi napért, a profi előkészítésért és lebonyolításért. Az időjárás cáfolta az előzetes pesszimizmust, a létszám is teljesen rendben van szerintem, jövőre már lesznek legalább 150-en. A babgulyás nagyon finom volt, s külön köszönöm Balázsnak a kabátot!

Reméljük jövőre is lesz túra, szerintem az eredeti Mátrabérc utáni időpont lenne a jobb. De igazából nincsen nagy jelentősége.


   
Oldal 1 / 2