Börzsönyi Kék túram...
 
Értesítések
Minden törlése

Börzsönyi Kék túramozgalom

343 Bejegyzések
5 Felhasználók
6 Likes
14 K Megtekintés
(@lacus)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Minden, ami a túramozgalomhoz kapcsolódik...


   
Idéz
(@ikrieger)
Honorable Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 640
 

Ide is írom, hogy szervezni kellene egy útvonal-bejáró hétvégét, amikor tekintenénk a pontok állapotát, ami hiányosság van azt pótolnánk, esetleg kódot cserélnénk, stb.

Ehhez is, de a többi mozgalomhoz is igaz, hogy az új honlapon van már lehetőség "Visszajelzések" beküldésére, valamint a teljesítők listáját mindegyik esetében táblázatos formában (s nem pdf-ben) teszem fel, így könnyebb lesz azt frissíteni.


   
VálaszIdéz
(@talisen)
Estimable Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 141
 

Figyelembe véve, hogy idén nem lesz téli vándorlás, talán lehetne ez a bejárás az évnyitó túra január 8-9-én...


   
VálaszIdéz
(@ikrieger)
Honorable Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 640
 

Készen van a táblázatos felület mindhárom oldalon.

A BKT-s itt érhető el:

http://teszt.bthe.hu/index.php/boerzsoenyi-kektura

A bejárásra vonatkozó ötlet nekem szimpatikus!


   
VálaszIdéz
(@vandorcsillag)
Estimable Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 153
 

Én is szívesen részt vennék a túra bejárásán. Igaz, nekem január első hétvégéje lenne jó. Mivel akkor semmilyen más túra nincsen, már felvetődött az igény, hogy mégis kellene valami. Lehetne esetleg vezetett túraként meghirdetni? Ha nem jó ötlet, akkor sorry...:)


   
VálaszIdéz
(@ikrieger)
Honorable Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 640
 

Ezzel az a baj, hogy valóban nem hiába nincsen akkor túra. A január 1-2 mint kétnapos túra szerintem nem sokakat érdekelne :huh:

Ennek ellenére lehet valamikor ismét vezetett bejárást csinálni. Semmi kötelességet nem vállalnánk, csak a jelentkezőeknek egy fix (csekély) összegért cserébe megszervezzük a programot. VCs lehetne erre kapható...


   
VálaszIdéz
(@vandorcsillag)
Estimable Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 153
 

Valószínűleg így igaz, de nem is kellene oda sok ember.
Tarthatnék esetleg egy kis igényfelmérést, vagy vessem el a gondolatot?
Lehet, hogy túravezető sem akadna. :silly:


   
VálaszIdéz
(@ikrieger)
Honorable Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 640
 

Na vesd el a gondolatot!
Mivel én biztosan itthon töltöm a szilvesztert, így simán tudok menni 1-jén reggel és kedvem is lenne.

Talán ah van bátorságod, akkor vegyél fel egy eseményt az eseménynaptárban, nem olyan ördöngős!


   
VálaszIdéz
(@gabor)
Eminent Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 32
 

Lenne kedvem túrázni akkoriban nekem is.;)


   
VálaszIdéz
(@ikrieger)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Részemről is rendben, akkor valaki tegyen fel egy eseményt a naptárba. Akár lehet zárkörű is, a jelentkezéseket meg egyelőre megbeszéljük itt.

Laci bácsi: kellene az infó, hogy milyen hiányosságról tudunk, milyen eszközöket kellene magunkkal vinni!


   
VálaszIdéz
(@talisen)
Estimable Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 141
 

Január 1-2. nekem bukó, azon a hétvégén nem hagyhatom el a várost. Viszont ha ebből tényleg lesz valami, akkor a január 8-9-ét fel lehetne használni az Emlékhelyek I-II. minél több pontjának bejárására, ha arra is van néhány vállalkozó szellemű tagtárs.


   
VálaszIdéz
(@ikrieger)
Honorable Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 640
 

Tegnap megcsináltam a 30 db BKT-s kitűzőt. Jöhetne valami ötlet, hogy mi legyen a 2. teljesítés ilyen jellegű díjazásán!


   
VálaszIdéz
(@talisen)
Estimable Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 141
 

Csaba tegnap említette, hogy van már rajzoló embere, akkor szerintem a kitűzőre mehetne Drégelyvár ceruzarajza, nekem meg van valahol használható fényképen a bernecebaráti templomról, este előkeresem.


   
VálaszIdéz
(@ikrieger)
Honorable Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 640
 

Úgy emlékszem Csaba azt mondta hogy kétféle rajz is lesz! Akár le is cserélhetnénk majd az egyikre a mostani kitűzőt, a másik pedig lehetne a második teljesítésé, de akár az emléklapra is. Vagy az emléklapra menjen a Te általad javasolt megoldás!

Akkor ma viszek be emléklapokat, valamennyit.


   
VálaszIdéz
(@talisen)
Estimable Member Vendég
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 141
 

Akkor viszont javasolnám, hogy ha van egy jó képünk az emléklapra, legyen hasonló ceruzarajz az is és így egységes lenne a BKT-díjazások stílusa. Este keresek képeket, amikből lehet majd választani.


   
VálaszIdéz
Oldal 1 / 23