Börzsönyi Kék túram...
 
Értesítések
Minden törlése

Börzsönyi Kék túramozgalom

343 Bejegyzések
5 Felhasználók
6 Reactions
14.1 K Megtekintés
(@talisen)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Ma kaptuk a jelzést egy Balogh Imre nevű úriembertől, hogya nagybörzsönyi kódtáblát az oszloptól kicsit távolabb találták meg (de vajon kit zavart?). Tervez valaki mostanában a környéken járni? Jó lenne mielőbb visszacsavarozni, mielőtt lába kél... Előre is köszönöm.


   
VálaszIdéz
(@talisen)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Matécz Peti ma elvitt tőlem 25 db BKT füzetet a nála ismétlődően előforduló rendelések/érdeklődések hatékonyabb kezeléséhez. Viszont ezzel a nálam lévő BKT igazolófüzetek száma 30 db alá csökkent, így ismét időszerűvé válik a kérdés: Pisti, látsz arra esélyt, hogy a 4. kiadás nyomdába kerüljön mondjuk március közepéig, legkésőbb végéig vagy inkább legyen ismét egy kb. 200 db-os utánnyomás a 3. kiadásból? Utóbbit Péterrel simán el tudjuk intézni a tavaly szeptemberihez hasonló módon.
Köszönöm.


   
VálaszIdéz
(@talisen)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Felmerült ma a kérdés egy BKT-t most kezdő hölgy részéről, hogy van-e az útvonalról track-ünk? Nekem biztos nincs, de van esetleg valaki, akinek van és szeretné közre adni?
Köszönöm.


   
VálaszIdéz
(@ikrieger)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Nekem van, de sajnos az részben a régi szakaszokat is tartalmazza még. Összeollózok valami aktuálisat és használhatót és átküldöm mailben.


   
VálaszIdéz
(@zengo)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

A középső szakaszról van, tegnap küldtem egy másik hölgynek. Hamarosan megvan az 1 és 3 is.

Üdv:
mp


   
VálaszIdéz
(@zengo)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Tegnap elvittem két füzetet Mogyoródra. A nálam lévő mennyiség 20 db.
A javaslatom, hogy nyomjunk újabb 250 darabot a harmadikból, az elég lesz újabb 1 évig.
A gondom az, hogy szívem szerint emelnék 200 Ft-ot a díján, de a nyomaton újabb változtatást kell létrehozni. István, meg tudod oldani?

Üdv: mp


   
VálaszIdéz
(@talisen)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Támogatom az újabb utánnyomás gondolatát, nálam is már csak kb. 20 db van a BKT füzetekből.


   
VálaszIdéz
(@talisen)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Az eltelt 5 napban 8 BKT füzetre érkezett nálam rendelés (és várható még 1 db-ra), ezért most már nem csak támogatom az utánnyomás ötletét, hanem kérem is, hogy indítsátok el a folyamatot (a múltkori esethez hasonlóan én el tudom hozni a nyomdából a kész füzeteket).
Ugyanígy kérdezném, hogy előre láthatóan kaphatok-e mérethelyes BKT (és Kilátók II) kitűző nyomatokat, mert egyre égetőbbé kezd válni ez a kérdés is.
Köszönöm.


   
VálaszIdéz
(@ikrieger)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Intéződik a dolog hamarosan.


   
VálaszIdéz
(@guttig)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Peti kérte, hogy készítsek méretpontos mintákat. Feltöltöm ide is, hogyha még esetleg kell meglegyen.
Börzsönyi kék+ Balaton II.

Üdv

GG


   
VálaszIdéz
(@zengo)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

A mai napon Pali kihelyezett egy ideiglenes kódot Nagybörzsönyben. A kód az eddigiekhez képest változott. Péternek megküldtem.

Üdv:
mp


   
VálaszIdéz
(@zengo)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

A mai napi BKT-füzetek postára adásával 20 alá csökkent a még szabadon lévő mennyiség.
István, volt időd foglalkozni a 4-kel vagy rendeljünk egy újabb 3. nyomást?

Üdv:
mp


   
VálaszIdéz
(@talisen)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Szép számmal érkeznek vissza a teljesítőktől a füzetek, már 770 fölött van a teljesítők száma. Egyik-másik füzettel érkeznek elismerő vélemények is, időnként majd ide is bemásolok belőlük néhányat, hiszen ezek az üzenetek nektek szólnak:

"Sziasztok!
Küldöm a végigjárt Börzsönyi Kéktúra igazolófüzetemet. Nagyon klassz útvonal és jelzések, köszönöm a munkátokat!"
G. László


   
VálaszIdéz
(@guttig)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Szia Talisen!
Ezekből esetleg érdemes lenne idézni a facebook oldalunkon is. Ha küldesz friss teljesítői listát akkor szívesen feltöltöm a régi helyére.
Üdv:
GG


   
VálaszIdéz
(@sebpali)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Sziasztok!
Szigorúan titkos, egyben nagyon megbízható forrásból értesültem, hogy jövő hétvégén (15-17-ig) Tenczer Gáborék jönnek végigjárni a BKT-t, valószínűleg Diósjenő felől. Magam nem vagyok teljesen tisztában az aktuális terepi helyzettel és sajnos erre valószínűleg nem lesz már időm, de hogy a várhatóan nagy publicitást kapó alkalommal biztosan "ne hibázzunk", szerintem érdemes lenne végigjárni a Nagybörzsöny-Szob szakaszt, és ha valahol szükség mutatkozik, akár ideiglenes jelzéssel megerősíteni a jelzettséget.


   
VálaszIdéz
Oldal 20 / 23