Börzsönyi Kék túram...
 
Értesítések
Minden törlése

Börzsönyi Kék túramozgalom

343 Bejegyzések
5 Felhasználók
6 Likes
14 K Megtekintés
(@talisen)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Mostanra pedig meg is érkezett Tenczer Gábor és fia kitöltött BKT igazolófüzete, hétfőn fogom postázni a díjazásaikat.

Még egy BKT-s fejlemény, Németh Bálint és társasága nemrég járta végig a BKT-t, az általuk készített, igen profi, drón-felvételekkel vastagon megtámogatott videó itt látható: https://www.youtube.com/watch?v=Ctk0o6pOeAA


   
VálaszIdéz
(@andrew79)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Szia Talisen!

Szerintem engedélyükkel a BTHE-honlapra is feltehető lenne a videó, jó kedvcsináló.

Üdv:
András


   
VálaszIdéz
(@talisen)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Írjak nekik, hogy forrás/szerző megjelölésével szeretnénk kitenni a BTHE weboldalára, a BKT aloldalra?


   
VálaszIdéz
(@zengo)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Ha belefér az idődbe, megköszönöm.
Váltottam egy messenger üzenetet Tenczer Gáborral, azt írta, hogy minden rendben volt a túrájuk időpontjában (jelzés, táblák, oszlopok).

Üdv:
mp


   
VálaszIdéz
(@talisen)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Igyekszem ezen a vonalon (is) előrelépni.
Tenczer Gáborék füzetében egy dolog szúrt szemet, valamiért a Postán bélyegeztek Diósjenőn, a többi pont igazolása mindenhol rendben lévőnek látszik (a hamuházi és bányapusztai matricák rendszeres eltűnés ugye lassan 14 éve akut probléma, időről-időre kapjuk a jelzéseket, hogy üresek a ládák, de a mindkét helyen megtalálható kódtáblák megfelelő alternatívát adnak).


   
VálaszIdéz
(@guttig)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Ez nagyon profi! Kár, hogy nem nekünk jutott eszünkbe.

GG


   
VálaszIdéz
(@histvan)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Nincs itt kár Gabikám!
Mi találtuk ki a kódot is. Mellékelem az akkori levelezésünket. (A kilenc mezőben a B, T, H, E betűk ötlete tőlem származik.)

Üdv! histvan


   
VálaszIdéz
(@zengo)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Sziasztok!

Vaterlo szemfülesen ma reggel kiszúrta, hogy a Telex-en címlapra kerültünk ( https://telex.hu/szorakozas/2022/05/21/borzsonyi-kek).
Már nem mi vagyunk a fő hír, de még elég nagy képpel vagyunk ellátva, így sokan fogják olvasni.

Ehhez kapcsolódóan kerestelek dél körül István, hogy a régi füzetbe bele tudunk-e nyúlni, hogy az 1600,- Ft-ot legalább 2000 Ft-ra javítsuk. Ha igen, akkor elég gyorsan kellene, mert SOS rendelnünk kell legalább 200 db-ot. Nagyjából 20 a készlet.

Kérlek jelezz majd ezzel kapcsolatban vissza.

Köszönöm.

Üdv:
mp


   
VálaszIdéz
(@talisen)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Nálam egészen pontosan 19 db BKT füzet van még és ebből a hét elején 2 db ki fog menni (hétvégi rendelések), szóval tényleg elég gyorsan kéne új készletet képeznünk, hogy ne kell (megint) magyarázkodnunk a beérkező (várhatóan nagyobb számú) megrendelések lassú teljesítései miatt...


   
VálaszIdéz
(@talisen)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

A hétvégén és a mai napon összesen 10 db BKT füzetre érkezett rendelés, szóval bármennyire is nem akarom sürgetni a dolgot, mégis muszáj: mielőbb meg kéne rendelni az utánnyomást, különben megint az a nem túl profi helyzet fog előállni, hogy jönnek a rendelések és füzetek helyett csak gyenge magyarázatokat (= kifogás) tudok küldeni a megrendelőknek... 🙁


   
VálaszIdéz
(@histvan)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Talisen testvér!
Tudom, hogy legalább hárommal tartozom a kasszának... Ennek ellenére kérnék még legalább hármat! Rákérdeztek már egy páran, úgyhogy most már megmutatni sem tudom. (Egyet már dedikáltam is...) Hamarosan kifizetem mind...
Üdv! histvan


   
VálaszIdéz
(@zengo)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Pista bátyám kis türelmet kérünk. Kifogytunk.

Üdv:
mp


   
VálaszIdéz
(@zengo)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

A mai napi 2 db-os rendeléssel kifogytunk a BKT füzetből. Péter, mivel kértek 2 Kálváriát is, intézem a postai feladást. Jaj, hüle vagyok, nálad már semmi sincs.
István, ha esetleg olvasod, kérlek írd ki a honlapra, hogy rövid ideig nem rendelhető a füzet és azt is újra pozicionált áron. Ha egyáltalán.
A kérdés továbbra is az, hogy bele tudsz-e nyúlni a korábbi anyagba vagy rendeljünk le újabb 200 db-ot Máté Pistától, amin rajta van az 1600,- Ft-os ár. Nem szívesen filctollazom össze az új füzeteket...

Üdv:
mp


   
VálaszIdéz
(@talisen)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Pénteken elhoztam a nyomdából az utánnyomással készült 200 db BKT igazolófüzetet és ma postára is adtam ezekből az elmúlt kb. 3,5 hétben érkezett rendelések alapján 38 db-ot. Viszont, ahogy az elnökségnek már jeleztem, sajnos közel 10 év után úgy alakultak a dolgaim, hogy nem tudom tovább vállalni a túramozgalmakkal kapcsolatos adminisztratív feladatokat. Mivel a jelenlegi postafiók előre ki lett fizetve év végéig, ezért addig még igyekszem intézni a dolgokat, hogy ezzel ne érje kár az Egyesületet, utána pedig szeretném átadni valakinek ezt a feladatot, aki szeretné és tudja jó gazda módjára, akár az eddigieknél is színvonalasabban tovább gondozni a túramozgalmainkat. Szóval, ha valaki úgy érzi, hogy szeretné a túramozgalmakat gondozni, szóljon bátran 🙂


   
VálaszIdéz
(@zengo)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Köszönöm Talisen!
Véletlenül nem adott számlát Máté Pista?

Üdv:
mp


   
VálaszIdéz
Oldal 21 / 23