Holló-kőtől - Vörös...
 
Értesítések
Minden törlése

Holló-kőtől - Vörös-kőig

4 Bejegyzések
2 Felhasználók
1 Likes
123 Megtekintés
(@ikrieger)
Tag Admin
Csatlakozva: 12 év telt el
Hozzászólások: 129
Topic starter  

S amiről még szó volt, mint egy lehetséges túramozgalom.

A korábban Forgács Péter (Váci Lakóterületi SE) által jegyzett túramozgalom jelentős részét a Börzsönyben mi tartjuk karban, így esetleg ennek a mozgalomnak az átvétele és újraindítása is jó elképzelés lehet.

Több túránk is érinti az útvonal egyes részeit, valamint a Börzsönyi csúcsok és kilátások mozgalom is kapcsolódna hozzá 1-2 helyen.


   
Idéz
(@ikrieger)
Tag Admin
Csatlakozva: 12 év telt el
Hozzászólások: 129
Topic starter  

Mellékeltem a korábbi füzetet, nekem ez volt meg, de lehet annó készült egy igényesebb kiadás is a füzetből.


   
VálaszIdéz
(@sebpali)
Tag
Csatlakozva: 11 év telt el
Hozzászólások: 25
 

@ikrieger Teljes mértékben támogatom, kivitelezésében-fenntartásában szívesen résztveszek. Ennek kapcsán táblázós topikban beszéljünk róla, hogy esetleg a jelenleg "Honti Piros" név indokolt-e, megtartsuk-e? Úgy tűnik, hogy az Ipolyság felé hosszabbítás nem igazán életképes, így maradhatna a Kemencei végpont - esetleg ha a túramozgalmat (is) feltámasztjuk, az útvonal neve is utalhatna erre valahogyan ...?...


   
VálaszIdéz
(@ikrieger)
Tag Admin
Csatlakozva: 12 év telt el
Hozzászólások: 129
Topic starter  

Köszi Pali. Felveszem a kapcsolatot Brigivel, hogy van-e az ötletünkkel kapcsolatban valamilyen észrevétele, esetleg javaslata, hogy mit tartsunk szem előtt.

Ahogyan máshol is jeleztem a Honti piros név elhagyható, helyette a túramozgalom neve legyen a táblákon.


   
VálaszIdéz