@ikrieger Csak azért írtam így, mert Jani hívott a múltkor, hogy erre a hétvégére nincs hely a kinézett szálláson és, hogy szerintem mi legyen. Ha akkor itthon leszünk, akkor jövünk, de mivel az eredményhirdetés még előttünk áll, így annak a kimenetelét később tudjuk meg.
Fino alla morte!
Beszélek Janival mielőbb, javaslat bárkitől időpontra egyébként? Esetleg helyszínre?
Szénpataki kulcsosház?
nekem is ez volt az egyik ötletem, a másik még Kisirtás. Egyeztetek majd az erdészettel.
Üdv mindenki! A málnáskert vendégház az elötte és az utánna lévő hétvégén szabad. Egyéb helyszín javaslat pl Nagyhideghegy.?
Jelen állás szerint 16-án éjjel fogunk hazaérni. A vasárnap biztos jó, ám a szombat erősen kérdéses a részünkről, de addig még kiderül.
Fino alla morte!