Értesítések
Minden törlése

Teljesítménytúrák

711 Bejegyzések
1 Felhasználók
0 Likes
32.4 K Megtekintés
(@zengo)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Vagy sátrazunk a közparkban.
Szatmári Zoliék idén a kocsiban aludtak, szintén a közparkban.


   
VálaszIdéz
(@farkasure)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Az ötlet kiváló - idén Matécz Úrral nagyon jót túráztunk. Bár talán többeteknek áradoztam már erről az eseményről - inkább dombos terep, a harmincas táv is simán teljesíthető az én testalkatommal is. Nagyon kedves szervezőgárda, minden ponton van valami frissítés (víz, csoki, Dombó szóda, zsíros kenyér zöldhagymával, miazmás). Szépen karbantartott útvonal (eddig akárhányszor voltam, mindig szépen le volt kaszálva, a P+ jelzés mindig jól látható volt) Bármelyik faluban ki lehet szállni, és autóval visszavisznek a célba (de szerintem érdemes végigmenni). 2018-ban Tékesen még saját termelésű epret is adtak az ellenőrzőponton, azóta ez sajnos már megszűnt (rossz nyelvek szerint nem vált be a brazil gépsor) és mindezt úgy, hogy tavaly valami 450 Ft volt a nevezési díj. 

Kedvcsinálónak:

 

 

 

 

Illetve néhány Prakticás filmes kép:
 

 

 


   
VálaszIdéz
(@farkasure)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Illetve, ha már Baranya - szintén Matécz Úrral beszéltük, hogy bejárnák a mecseki zöldet, én szeretném ezt is 2023-as célként kitűzni.


   
VálaszIdéz
(@ikrieger)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Mecseki Zöldhöz korábbról nekünk van trackünk, kilométer és szintadatokkal. Annó 4 nap alatt mentünk rajta végig, ha jól emlékszem november elején.


   
VálaszIdéz
(@zsolti)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Egészen pontosan 2006. október 20-23. között.


   
VálaszIdéz
(@ikrieger)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Akkor nem november, köszi Zsolti. Nem ma volt ez sem...


   
VálaszIdéz
Oldal 48 / 48