Rockenbauer Pál Dél...
 
Értesítések
Minden törlése

Rockenbauer Pál Dél-Dunántúli Kéktúra

4 Bejegyzések
1 Felhasználók
0 Likes
216 Megtekintés
(@zengo)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Sziasztok!

Arra gondoltam, nézve a novemberi túranaptárt, hogy a DDK-t leválasztom az OKT-ról. Teszem azért, mert mindkét túrát próbálom befejezni (újra) és novemberben is lesz lehetőség egy nagyobb csapathoz csatlakozni. Van egy lenti csapat, akik valamikor másfél évvel ezelőtt elindultak Írottkőről és folyamatosan, havonta 1 túrát szervezve, tartanak Szekszárd felé. Különbusszal jönnek Lentiből, 2019. november 23-án Simonfáról indulnának. A cél Alsókövesd, Nagymáté esetleg Abaliget vá. lenne. Ha valakit érdekel, felveszem a szervezővel a kapcsolatot, hogy Kaposváron fel tudnak-e venni, illetve oda vissza tudnak-e szállítani minket. A mi indulási helyünk Bp, illetve Pest megye lenne, aznap ide is térnénk vissza.

Üdv:
mp


   
Idéz
(@zengo)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

A nagyobb lenti csapat december 1-én fog Simonfa és Abaliget között mozogni, így a mostani hétvégén (11.23-24) is mehetünk OKT-zni.
Ha valakit érdekel a december 1-ei Simonfa - Abaliget vá. menet, jelezze itt.

Üdv:
mp


   
VálaszIdéz
(@zengo)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Hali!

A korábban meghirdetett december 1-re szervezett RP DDK Simonfa - Abaliget a kevés jelentkező miatt elmarad. A lenti (vagy lentii?) csapat csak 25 főt tudott összehozni a hétvégére, így a nagybuszos kirándulásukat törölték. Legközelebb jövő tavasszal indulnak útnak.

Üdv:
mp


   
VálaszIdéz
(@zengo)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Macikupacot beizgattam, november 11-én pénteken sétálunk egy laza 28-ast a DDK-n. Ha valakinek van kedve, és szabadsága, jöjjön. Eddig hárman vagyunk. Korai indulás lenne, mert Körmenden a 7:50-es buszt kell elérnünk. A menet Ják - Szarvaskend lenne. Szarvaskenden a 15:52-es buszt kell elérnünk. 7 és fél óra 28 km-re (nagyjából 200 m a szint).

Üdv:
mp


   
VálaszIdéz