Oszlopállítás, tábl...
 
Értesítések
Minden törlése

Oszlopállítás, táblázás

63 Bejegyzések
4 Felhasználók
6 Likes
1,297 Megtekintés
(@Makrai Kornél)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Oszlopállítással és táblázás kapcsolatos feladatok, események.


   
Idéz
(@Makrai Kornél)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Hahó!,

A közgyűlésen jeleztem, hogy a Börzsönyben korábban kirakott oszlopok és táblák felújítását és az azokon lévő adatok pontosítását el kell küzdenünk ebben az évben.

Első körben pontos adatokra van szükségem, hogy hol lettek korábban oszlopok kihelyezve.
István, kérlek keressed elő ezeket a táblázatokat és rakjad ide fel.

Köszönöm,
Kornél


   
VálaszIdéz
(@Makrai Kornél)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Hahó!

A 2016-os adatokat megtaláltam. 🙂
A korábbira lenne még szükségem.

Köszi,
Kornél


   
VálaszIdéz
(@sebpali)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Kornél, küldtem emailt részletekkel - nincs sajnos teljes egységes listám még de ha van energiád bogarászni akkor hasznos lehet.


   
VálaszIdéz
(@ikrieger)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Csatoltam egy pár korábbi táblázatot.

A meglévő oszlopok esetében ahol csak lehet meg kell menteni az anyagokat, s csak a hiányzó vagy már nem pótolható dolgokat cserélni.

A kálváriás mozgalom kódjai esetében ki fogjuk próbálni, hogy a saját magunk által nyomtatott időjárásálló nyomatok mennyire tartósak. Szerintem azok lesznek, a kérdés, hogy a színüket a nap mennyire szívja ki. A tavalyi pályázatban amúgy is terveztünk nyomtatót, ehhez szerzünk akkor A3-as színes lézer printert. Így nyomatonként (táblánként) kb. 300 Ft lenne a költség.


   
VálaszIdéz
(@zengo)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Ma Márianosztrától jártam egy rövidet Szobig, az összes oszlopunkat fotóztam. Jövő héten ha lesz időm előkeresem a tavaly készült képeket és írok hozzá néhány gondolatot.

Üdv:
mp


   
VálaszIdéz
(@bezijani)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Üdv mindenki!
A Börzsönyben található útbaigazító táblák nagy része, részben anyaghiba miatt értelmezhetetlenné váltak. Továbbá útelágazások áthelyezésre kerültek ill megszűntek, valamint újak létesültek. Kérem azokat a tagokat, akik a Börzsönyt járják , szíveskedjenek az útjukba kerülő hibás táblák meglétéről, vagy oszlop és tábla hiányáról tájékoztassák az egyesületet. Lehetőség szerint az útvonal hosszának kimérése nagy segítség lenne.


   
VálaszIdéz
(@zengo)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Szia Jani!

Akkor most már tényleg összeírom a tapasztaltakat.

Üdv:
mp


   
VálaszIdéz
(@gulyaszsolt)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

A PMP festéshez kapcsolódóan Katalinpusztán az Óriások pihenője közelében szükséges lenne egy oszlop és/vagy tábla kirakása. Beszéltem Dobó Istvánnal, a váci erdészet vezetőjével, ők adnak oszlopot, viszont nekünk kellene kiraknunk. Ki tudna ebben segíteni?
Köszi,
Zsolt


   
VálaszIdéz
(@bezijani)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Mikor szeretnéd csinálni?


   
VálaszIdéz
(@gulyaszsolt)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Még nem tudom, hogy mikor. Ha odakerült az oszlop, utána valamikor, de jó lenne még szeptember előtt


   
VálaszIdéz
(@zsolti)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Deszkáspusztánál így néznek ki a tábláink. Ide elkelne egy kisebb híd is a patakra.


   
VálaszIdéz
(@sebpali)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Ma újabb tábla-fotókat gyűjtöttem be egy szép Börzsönyi napon - sajnos a ma érintett táblák állapotáról ez jelentős részben nem mondható el:( Perőcsény, Holló-kő, Magyar-hegy nincsenek rendben.
Részletek az új nyilvántartásban: Térkép és Lista

@ikrieger , ahogy lassan teljessé válik majd az oszlop nyilvántartás, lehetne gondolkodni a BTHE szerverre költöztetésről és publikálásról, természetesen az adatbázist, fotókat és a webes megjelenítéshez szükséges kódok/forrásokat is szívesen átadom-költöztetem.


   
VálaszIdéz
(@bezijani)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Üdv mindenki!
Az alábbi ötletem van a oszlopállitás és tábla kihelyezés aktualizásával kapcsolatban! Jelentős mennyiségű oszlopot felszabadítanák és fontosabb helyre átraknám, részben az útvonalak kisebb változásai miatt. Példának párat: Nagy-Koppány alatt piros sàv kék + elág már a Koppány nyergen informálható lenne. A következő, Nagy -Galla alatt a kèk sáv zöld □ elág is mindkét irànyból előjelezhető, mivel Pribéken és Galla tisztáson is van oszlop. A felszabadult oszlopok fontosabb szerepet is betölthetnének a hegység bármely részén! Később leírom hová lenne érdemes oszlopot kihelyezni.


   
VálaszIdéz
(@zengo)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Pali!

Küldök 3 fotót a hétvégéről.
A Hármashatár oszlopot néhány méterrel arrébb kell helyezni - vagy kiirtani a bozótost.

Üdv:
mp


   
VálaszIdéz
Oldal 1 / 5