Farkas István
Admin
Tag
Csatlakozva: 2017.03.14. 09:31
Last seen: 2026.06.23. 22:36
Last seen: 2026.06.23. 22:36
Follow
VÁ: BaDi sokadjára (2026.09.19.)
Sziasztok! Szerintem a letkési rajt a rövidebb távok szempontjából mindenképp előnyös lenne. A Kis-Koppány rengeteget adott hozzá (főleg úgy, hogy ...
1 hónap telt el
Fórum
VÁ: Zebegény esti / éjszakai (2026. aug. 1. - szombat)
Sziasztok! A Hegyes-tetőre jelentkeznénk Havaj Szabival.
1 hónap telt el
Fórum
VÁ: Túrák hazai tájakon
@sebpali Arany drága Művész úr, én jönnék nagy tisztelettel (és kis Jägerrel).
6 hónap telt el
Fórum
VÁ: Pihenőhely építés, forrásfoglalás, tereptárgyak építése
@sebpali én szívesen jönnék.
1 év telt el
RE: Palóc Sárga túramozgalom
Nekem sajnos úgy alakult, hogy nem tudtam holnapra szabadságot kivenni 🙁
2 év telt el
Fórum
VÁ: Börzsönyi jelzésfestések
Sziasztok! Nekem sajnos ez a hétvége nem lesz jó, a szüleimnek szeretnék segíteni (sajnos már többször elhalasztottam).
2 év telt el
Oldal 1 / 3
Következő