Túrák hazai tájakon
 
Értesítések
Minden törlése

Túrák hazai tájakon

293 Bejegyzések
4 Felhasználók
0 Likes
11.3 K Megtekintés
(@ikrieger)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Szerintem az az egyetlen lehetséges verzió, nem nagyon tudok más forrásról.


   
VálaszIdéz
(@talisen)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Akkor holnap, aki jön Nagybörzsönybe, találkozó 09:15-09:30 között a Hunyadi téren, a 2. VH-s emlékmű mögött lévő (a BTHE-s oszlop felé eső) placc környékén (amennyire tudom, szombatonként ott lehet parkolni).


   
VálaszIdéz
(@talisen)
New Member Vendég
Csatlakozva: 1 másodperc telt el
Hozzászólások: 0
 

Végül ma kilencen (Gulyás Zsolti és Éva, Soma, Huba, Hédi és Buda, Farkasure, Matécz Peti és én) túráztunk Nagybörzsöny fölött. Az idő jó volt, a társaság még jobb, köszönöm nekik a mai napot - remélem legközelebb azok is tudnak jönni, akik most szerettek volna, de nem volt megfelelő az időpont.

@ikrieger: a nálam maradt túramozgalmas dobozok Farkasure viszi neked (vagy lehet, hogy ha találkoztatok, már oda is adta).


   
VálaszIdéz
(@talisen)
Tag
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 9
 

Kicsit megcsúsztam a februári túra szervezésével, de majd most!
A szavazatok alapján a februári egyesületi túra időpontja február 25-e, szombat. Helyszín még kérdéses, eddig egy javaslat érkezett (Krieger Pistitől), hogy járjuk be a BKT északi szakaszát (Diósjenő - Pénzásás - Drégelyvár - Bernecebaráti).
Kérdés, hogy kisgyermekes barátok tervezik-e jönni, mert azért gyerekekkel a 22 km-t én személy szerint némileg soknak gondolom, szóval ha jönnek gyerekek is, akkor gondolkodni kell egy rövidített verzión is.


   
VálaszIdéz
(@ikrieger)
Tag Admin
Csatlakozva: 12 év telt el
Hozzászólások: 129
 

@talisen Részemről még mindig OK a dolog, de természetesen lehet olyat is választani, ami gyerekbarát. A BKT-t mindenképpen végig szeretném járni, mielőbb, hogy az útvonal leírások illetve a távadatok ellenőrizve legyenek.

Ha február 25-én marad a BKT északi rész, akkor Vácról vagy a 7:38-as vagy a 8:38-as vonattal kellene felmenni Diósjenőre. Bernecén pedig a 13:30-as vagy 15:30 busz érhető el, utóbbi simán, de az előbbi is belefér szerintem.


   
VálaszIdéz
(@farkasure)
Tag Admin
Csatlakozva: 7 év telt el
Hozzászólások: 9
 

@talisen Én jönnék (egyelőre úgy tűnik, hogy család nélkül) és támogatom a kékezést. Gyerekbarát verziónak esetleg azt lehet csinálni, hogy a Sáferkútnál hagyunk ott autó(ka)t, onnan 7:04-kor van vonat, ami 7:33-kor van Diósjenőn, és akkor a gyerekekkel Drégelyvár után ki lehet szállni. Bár nem gyerekbarát időjárást...


   
VálaszIdéz
(@ikrieger)
Tag Admin
Csatlakozva: 12 év telt el
Hozzászólások: 129
 

Akkor akár csinálhatunk egy Drégelyváras gyerekbarát kisebb túrát. Viszont akkor ne erőltessük ezt a nagyon korai indulást és találkozást. Egyeztessünk még.


   
VálaszIdéz
(@talisen)
Tag
Csatlakozva: 13 év telt el
Hozzászólások: 9
 

Nekem sajnos közbejött valami (végre realizálódhat a július óta húzódó napelemes projektem), ezért ez bármennyire is fáj, ki kell hagyjam 🙁
Bocsánat, nektek jó túrát.


   
VálaszIdéz
Oldal 20 / 20